Odprodejte přebytečné zásoby

Odprodejte nadbytečné, sezónní či neprodejné zásoby, zásoby z konkurzních řízení, exekucí nebo likvidací firem. Garantujeme rychlost, korektnost a příznivé ceny. Plaťte pouze provizi z prodaného zboží.

Rychle a výhodně odprodejte své zásoby

Prodávejte bezpečně, nejlépe za hotové

Plaťte pouze provizi z realizovaných obchodů

Nabídněte od špendlíku po lokomotivu.

K

Zbavte se přebytečných zásob

Využijte naší výhodné nabídky na zprostředkování prodeje nadbytečných, sezónních či neprodejných zásob, zásob z konkurzních řízení, exekucí nebo likvidací firem. Zastoupíme vás a zajistíme odprodej za nejlepší cenu na trhu.

Prodávejte bezpečně

Námi sjednaný prodej probíhá vždy profesionálně, rychle a korektně. Dohodnuté platby jsou hrazeny ve lhůtě splatnosti, v případech větších objemů vám připravíme (ve spolupráci s renomovanou právní firmou) jistinu platby, případně sjednáme kombinaci plateb, tedy zálohu předem a doplatek v termínu splatnosti.

Nejjednoduším řešením je platba hotově při odběru zboží.

Ä

Nabídněte celé sklady, jejich části, zásoby z likvidované provozovny, zrušený sortiment, nebo pouze jednotlivé položky

é

Rozhodnutí je na vás

Konečné rozhodnutí zda, v jakých cenách a za jakých podmínek dojde k prodeji, záleží pouze na vás. Za všech okolností hájíme zájmy prodávajícího, tedy strany, kterou zastupujeme.

Od špendlíku po lokomotivu

Nabídnout můžete celé sklady, části skladů, zásoby z likvidované provozovny, zrušený sortiment, nebo pouze jednotlivé položky. I ze zcela zapomenutých a neprodejných zásob lze získat nějaký prospěch.

Naší prioritou je individuální přístup ke každému klientovi a snaha o sjednání vyvážené, nicméně pro klienta výhodné smlouvy.

Nulové riziko

Platíte pouze provizi, v předem sjednané výši, a to jen z uskutečněných a uhrazených prodejů.

Chci se informovat

© SW Invest 1994 - 2019