Prosaďte se

Sjednejte si nejvýhodnější podmínky, zvládněte konkurenci, vytvořte vlastní značku. Chraňte své investice, myšlenky, plány, nápady. Naučte se v pravou chvíli předvídat a využít svůj myšlenkový potenciál.

Sjednejte nejvýhodnější podmínky

Zvládněte konkurenci

Vytvořte vlastní značku

Předvídejte, chraňte své investice

G

Sjednejte nejvýhodnější podmínky

Každý z nás chce pro sebe sjednat co nejvýhodnější podmínky. Je jedno zda kupujete či prodáváte, zda poptáváte nebo dodáváte. Zvítězit chtějí obě strany. Častým výsledkem bývá kompromis. Kupující odchází přesvědčen, že výhodně koupil, zatím co prodávajícího hřeje vědomí, že přes všechny ústupky pořád dobře vydělal. Totální prohra bývá zapříčiněna fatální neznalostí postupů vyjednávání. Nejhorší variantou je pak pocit vítězství ve chvíli, kdy vás druhá strana dostala přesně tam, kam chtěla. To však většina postižených vůbec nezjistí. A pokud dodatečně zjistí, nikdy si, natož svému okolí, takové pochybení nepřizná.

Pamatujte si: Vždy a za všech okolností lze sjednat výhodnější podmínky! Přizvěte nás k jednání s vašimi obchodními partnery. Garantujeme, že společně pro vás sjednáme výrazně lepší podmínky, než kdybyste jednali sami.

Nic víc, nic míň.

Z

Zvládněte konkurenci

Konkurence patří mezi nejnepříjemnější komplikace podnikání. Není podstatné jakým způsobem na vás tlačí, zda operuje hlubokými odbornými znalostmi, dobou působení na trhu, neomezeným kapitálem, velikostí firmy, cenami pod náklady, svou agresivitou, případně jakoukoliv formou dehonestující kampaně vůči vám. Řeknete si: Končím, vše už bylo vymyšleno, trh je rozebrán, karty rozdány.
Omyl.

Každý den přicházejí nové myšlenky, nové nápady. Můžete znovu přerozdělit trh, každou chvíli znovu a znovu rozdávat svým protihráčům nové karty. Chce to jen skutečně chtít.

Pokud opravdu chcete, není lepšího dne pro zahájení ofenzívy než dnes! Lepší chvíle než právě teď!

Nabízíme vám jedinečnou možnost zmapovat vaší konkurenci, analyzovat jejich aktiva i pasiva a postupně, metr po metru vás dovést do čela pelotonu.

f

Vytvořte vlastní značku

Chcete-li se prosadit, nevyhnete se vytvoření vlastní, stabilní a kvalitní značky. Nápaditá grafika, kreativní texty jsou odrazovým můstkem pro nadcházející měsíce a roky. Pověstných deset tisíc odpracovaných hodin je minimem pro zabydlení nové značky na trhu. Budou to roky tvrdé práce, uspokojování potřeb, přání i představ vašich zákazníků. Chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

j

Každý den přicházejí nové myšlenky, nové nápady. Můžete znovu přerozdělit trh, každou chvíli znovu a znovu rozdávat svým protihráčům nové karty.

è

Chraňte své investice

Je zajímavé jak málo lidé chrání své investice, jak macešsky s nimi zacházejí. Hovoříme tu nejen o vašich finančních prostředcích, firemním majetku, nemovitostech a výrobních prostředcích. Jde především o vaše myšlenky, nápady, plány, stovky hodin vlastní nebo vámi financované práce. O perspektivu a budoucnost firmy.

Naučíme vás jak chránit svůj movitý i nemovitý majetek, myšlenkový potenciál, jak jej v pravý čas využít a zabránit zneužití těchto hodnot konkurencí.

Předvídejte

Víte, co budete dělat za deset, patnáct let? Ne? To je špatně. Pokud se nevidíte za patnáct let, kde jste a co tam děláte, nevíte to samé ani za deset či pět let. Možná tušíte směr na rok či dva. To je málo. Úspěšný podnikatel musí být z velké části vizionář, jinak bude pouze pracně paběrkovat na smetišti byznysu. Pojďme společně vzhlédnout za každodenní horizont, najít bezpečný směr a vytyčit jasnou cestu vaší firmě.

Chci se kontaktovat

© SW Invest 1994 - 2019