Zvyšte své zisky!

Zvyšte obraty, snižte náklady, optimalizujte hospodářské výsledky své firmy. Ověřte si prostřednictvím našich služeb prodejnost, ceny, konkurenci. Získejte s námi lepší obchodní podmínky, nalezněte nové partnery.

Zvyšte obrat. Prodávejte!

Snižte firemní náklady na minimum.

Optimalizujte konečný hospodářský výsledek.

Ověřte si prodejnost, ceny, konkurenci.

G

Zvyšte obrat

Pokud nejste výhradními dovozci či monopolními výrobci, patříte ke zbývající většině firem, které musí denně bojovat o své místo na trhu. Pravděpodobně jste si již vyzkoušeli některé „osvědčené“ nástroje podpory prodeje. Rozdávali jste vzorky, snad i slevové kupóny, nabízeli dárky, prémie, předváděli zboží, účastnili se ochutnávek, organizovali soutěže. V případě, že čtete dál, je zřejmé, že vás výše jmenované aktivity neuspokojili.

Stejně tak přečtením odborné knihy, poslechem instruktážních CD, ani účastí na výukovém programu se vaše tržby trvale nezvýší. Během týdne vše sklouzne do zaběhnutých kolejí.

A přitom, je to tak jednoduché. Potřebujete prodávat…prodávat… PRODÁVAT! Nic víc, nic míň.

A v tom vám pomůžeme. Koncepčně a natrvalo.

_

Ať se vám to líbí nebo ne, je nutné každý provoz, každý centimetr firmy ořezat od všeho nadbytečného.

Snižte náklady

Snižování nákladů ve firmách bývá velmi nepopulární. Každou i sebemenší restrikci, reflektuje vedení i zaměstnanci s nevolí. Vždyť se jedná o léta zavedené pořádky, zaběhnutý systém, o pohodlí všech zúčastněných.

Ať se vám to líbí nebo ne, musíme každý provoz, každý centimetr vaší firmy ořezat od všeho nadbytečného.

Budete překvapeni, kolik prostoru jste ve vleku stereotypu a každodenních provozních starostí dali neproduktivním nákladům.

V

Optimalizujte výsledky

Za účelem navýšení tržeb, firmy zbytečně utrácejí stovky tisíc za různé marketingové studie a následně obdobné částky za reklamní akce, při kterých často nedojde ani k pokrytí vynaložených nákladů. Firma se tak (posunuta v čase) ocitá ve stejné nebo ještě horší situaci.

Nemáte statisíce na podrobné marketingové plány? Máte pochybnosti o účelnosti takové investice? Využijte nesrovnatelně levnějších, nicméně účelných forem našich marketingových služeb.

Ověříme vám prodejnost, cenu, konkurenci, vyjednáme lepší podmínky u vašich dodavatelů a odběratelů, nalezneme nové obchodní partnery.

Společně analyzujeme chování vaší firmy, podpoříme vaše silné stránky, potlačíme ty slabé. Každá firma je svým způsobem jedinečná, má svůj vlastní, obrovský, často nepoznaný potenciál, jehož správným využitím dojde ke zlepšení hospodářského výsledku.

Optimalizujte s námi svoji firmu, zvyšte tržby, snižte náklady, poznejte svoje silné i slabé stránky.

Chci se informovat!

© SW Invest 1994 - 2019